ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

До Запоріжжя завітав Посол Європейського союзу в Україні Хюг Мінгареллі

Thumb d4bc0c9d74a6159f82949c652381655c

26 квітня 2018 року в міськвиконкомі відбулася офіційна зустріч міського голови Володимира Буряка з Послом Європейського союзу в Україні, Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Хюгом Мінгареллі.

Посол Європейського союзу в Україні Хюг Мінгареллі вперше в Запоріжжі, але йому сподобалося місто. Головна мета приїзду — обговорити можливості співпраці в реалізації програм, які ЄС підтримує в Україні. Це проекти, що стосуються децентралізації, енергозбереження та енергоефективності, професійно-технічної освіти, допомоги переселенцям, культурного обміну.

Міський голова Володимир Буряк розповів, що Запоріжжя сьогодні реалізує великі міські проекти. Один із прикладів - початок будівництва сучасного пасажирського терміналу в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя». У подальших планах - будівництво нової злітно-посадкової смуги, нового вантажного терміналу. У місті також активно займаються оновленням комунального громадського транспорту, розроблений ряд інвестиційних енергозберігаючих програм, розпочато складання запорізьких трамваїв.

Міський голова також зазначив, що Запоріжжя продовжує опрацьовувати з ЄБРР, ЄІБ можливість фінансування проектів термомодернізації бюджетних будівель, житлових будинків, закупівлі рухомого складу для громадського транспорту.

Посол Європейського Союзу в Україні підкреслив, що представництво ЄС готове до співпраці з Запоріжжям, в тому числі і в реалізації спільних проектів.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»