ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Мінекономрозвитку затвердило форми інформації про державні інвестиційні проекти

Thumb c12b2a3af9e7fc064efe02ab1a6714d2

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердило форми інформації про державні інвестиційні проекти та інвестиційні проекти, для реалізації яких надається державна підтримка. Відповідний наказ від 02.08.2018 №1075 розміщено на офіційному порталі Мінекономрозвитку.

Так, відповідно до ст. 12-1 Закону України «Про інвестиційну діяльність» державна підтримка для реалізації інвестиційних проектів надається шляхом:

  • співфінансування реалізації інвестиційних проектів за рахунок коштів державного бюджету;
  • надання відповідно до законодавства для реалізації інвестиційних проектів державних гарантій з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями суб’єкта господарювання;
  • кредитування за рахунок коштів державного бюджету суб’єктів господарювання для реалізації інвестиційних проектів;
  • повної або часткової компенсації за рахунок коштів державного бюджету відсотків за кредитами суб’єктів господарювання для реалізації інвестиційних проектів;
  • застосування інших форм, передбачених цим Законом.

Відбір інвестиційних проектів, для реалізації яких надається державна підтримка, здійснюється на конкурсній основі з урахуванням результатів державної експертизи, проведеної відповідно до ст. 15 Закону України «Про інвестиційну діяльність».

Органи, які проводять конкурсний відбір інвестиційних проектів (крім інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку), подають Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, інформацію про відібрані інвестиційні проекти за затвердженою ним формою.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»