ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Міська влада готова до реалізації спільних проектів з канадським урядом

Thumb 0f7655204c4ce9ccc0d9f4e07f69f961

У Запорізькій міській раді відбулася зустріч з представниками Посольства Канади в Україні. Зі сторони Канади були присутні заступник директора відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні пані Бронвін Круден, регіональний координатор Проекту ПРОМІС в Запорізькій області пані Світлана Кругляк.

У ході зустрічі обговорювалися питання подальшої реалізації спільних програм і перспективних проектів із запорізькими колегами. У заході взяли участь заступник міського голови Валерій Еделєв, директор департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради Наталія Новак, директор департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Володимир Жуков, начальник управління з питань екологічної безпеки Гліб Золотарьов.

Як зазначив заступник міського голови Валерій Еделєв, за тривалий період спільної роботи досягнуті певні результати, які допомогли розширити горизонти співпраці між Запоріжжям та Посольством Канади в Україні. Зокрема, Запоріжжя є одним з партнерів проекту ПРОМІС, за підтримки якого було розроблено Програму розвитку малого і середнього бізнесу на 2017-2021 роки, а також Стратегію розвитку Запоріжжя до 2028 року. Крім того, за участі проекту ПРОМІС проведено спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум — «ЕкоФорум - 2017».

—​ Сьогодні ми обговорили напрямки, в яких хотіли б продовжити подальшу співпрацю з канадським посольством. Зокрема, ця співпраця в сфері екології та енергозбереження. Упевнений, що реалізація нових програм сприятиме подальшому розвитку співробітництва між Запоріжжям та Канадою. Міська влада, в свою чергу, готова всіляко сприяти цьому, —​ розповів Валерій Еделєв.

По завершенню зустрічі заступник міського голови висловив надію, що подальша співпраця буде більш тісною та дозволить у майбутньому реалізувати спільні важливі для міста ініціативи.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»