ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Міжнародна фінансова корпорація висловила готовність інвестувати в Запоріжжя

Thumb 7862429a4dfe61fce7aabcff34d75d65

IFC – це підрозділ Світового банку, діяльність якого спрямована на економічне зростання країн, що розвиваються, за допомогою заохочення приватного підприємництва, а також фінансування муніципалітетів.

Під час зустрічі, яка відбулася сьогодні в Запорізькому міськвиконкомі, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк ознайомив представників міжнародної фінансової корпорації з інвестиційними проектами, які реалізуються в Запоріжжі, в тому числі, з залученням позабюджетних коштів. Зокрема, розвиток КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», оновлення парку комунального транспорту, термомодернізація будівель бюджетної сфери, будівництво житлових будинків і ін.

Низка інвестиційних проектів із залученням коштів фінансових інститутів в Запоріжжі вже знаходиться на стадії реалізації. Так, спільно з Європейським інвестиційним банком в Запоріжжі буде термомодернізовано 53 навчальні заклади та 7 об'єктів охорони здоров'я. У планах на цей рік – продовження розвитку муніципального транспорту, зокрема збирання трамваїв запорізького виробництва та придбання європейських тролейбусів.

Представники IFC висловили готовність співпрацювати з містом Запоріжжя.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»