ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Робоча зустріч консультантів Німецького банку розвитку KfW і представників влади Запоріжжя

Thumb 4de9a1df05acf6ecfda1c22ca7239caa

Наприкінці 2017 року Німецьким урядом спільно з Німецьким банком розвитку KfW розпочато впровадження проекту «Енергоефективіність у муніципалітетах» з метою скорочення бюджетних витрат на споживання енергії українськими містами. Проектом передбачається надання кредитних коштів під державні гарантії містам Запоріжжя та Житомир у обсязі близько 25 млн. євро терміном на 30 років з пільговим періодом 10 років.

У рамках співробітництва Запоріжжя з Німецьким банком розвитку KfW 04.06.2018 відбулася зустріч керівників структурних підрозділів міської ради Запоріжжя з представниками Місії консультантів від компанії Communal Credit Public Consulting GmbH, Австрія. Ця компанія за контрактом з Німецьким банком розвитку KfW проводить необхідні дослідження і розрахунки техніко-економічних показників для подальшої підготовки проекту з термомодернізації 40 будівель бюджетної сфери у Запоріжжя. На застручі головував перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Мішка

На зустрічі обговорювалися питання підготовки до впровадження проекту комплексної термомодернізації об’єктів бюджетної сфери м. Запоріжжя у рамках кредиту від Німецького банку розвитку KfW. Також група консультантів відвідала один з модернізованих дитячих навчальних закладів та плавальний басейн, на якому передбачається проведення робіт відповідно до попереднього техніко-економічного обґрунтування проекту.

За результатами зустрічі визначені подальші спільні кроки та терміни підготовки проекту, процедурні питання тощо.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»