ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

У Запоріжжі відбувся офіційний прийом делегації країн Вишеградської четвірки

Thumb efed66e6181af5fc2fa1c6ed52173776

8 червня 2018 року в міськвиконкомі відбувся офіційний прийом делегації послів країн Вишеградської четвірки. Міський голова Володимир Буряк зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Ерно Кешкенем, Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької республіки в Україні Юраєм Сівачеком, Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської республіки в Україні Радеком Матула.

У Запоріжжі зустріч в такому форматі, коли в ній беруть участь посли відразу кількох країн, проходить вперше.

Під час зустрічі, міський голова розповів про проекти та програми, які зараз реалізуються міською владою, показники бюджету, плани подальшого розвитку Запоріжжя, стан економіки міста та її провідні галузі, співпрацю з міжнародними фінансовими інститутами. Серед пріоритетних напрямків були названі ЖКГ, благоустрій міста, розвиток інфраструктури та ремонт міських доріг, програма «Безпечне місто», розвиток Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», туристичної сфери.

Посли Угорщини, Словаччини, Чехії поінформували про історію взаємин країн з Україною, економічної і політичної співпраці, допомогу, яка надається Україні в різних сферах.

За результатом, гості висловили зацікавлення в поглибленні співпраці з Україною та Запоріжжям у різних сферах, зокрема, в економіці.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»