ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Перше засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Запоріжжя

Thumb 8f126059dfa746d6f0104d88d6d3ed88

Серед основних питань, які обговорювалися на засіданні — процедура впровадження, моніторинг та виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку міста Запоріжжя. Захід пройшов під головуванням заступника міського голови Валентини Малиш.

Нагадаємо, Стратегія розвитку міста Запоріжжя до 2028 року була розроблена в рамках співпраці з проектом міжнародної технічної допомоги ПРОМІС за участі широкого кола представників громадськості шляхом обговорень, які проходили протягом 2016-2017 років. Створенню проекту передували дослідження в сфері економіки та інших галузях міста, а також вивчення громадської думки. Серед основних напрямків розвитку міста — відновлення і збереження навколишнього середовища міста, безпечного для життя, підвищення конкурентоспроможності економіки, розвиток інфраструктури і туризму, підвищення якості життя жителів.

В ході засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії, представники проекту ПРОМІС відзначили значну роль проведення моніторингу впровадження Стратегії та надали ряд рекомендацій керівникам департаментів та управлінь міської ради щодо виконання завдань. Одним з важливих завдань постає приведення міських програм відповідно до Плану реалізації Стратегії розвитку міста.

—​ Проблема, яку я бачу сьогодні: в Плані реалізації Стратегії передбачені великі об'єкти, реалізація яких вимагає серйозних коштів. Розуміючи процес формування бюджету на 2019 рік, ми бачимо, що будемо відчувати брак фінансових коштів. Втім, Стратегія —​ це основний документ, на основі якого розпорядники бюджетних коштів повинні формувати свої бюджетні програми, —​ зазначила Валентина Малиш.

Під час заходу було прийнято рішення, що засідання комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Запоріжжя будуть проходити не рідше, ніж один раз на півроку. Протягом трьох років представники проекту ПРОМІС зможуть надавати консультаційну та інформаційну підтримку щодо реалізації Стратегії розвитку міста.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»