ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

У 2016 році Україна залучила $3,8 млрд. іноземних інвестицій

Thumb 77d2e46bc47c55adcd0a77cf81baf7d6

За словами першого віце прем'єр-міністра України Степана Кубіва, який виступив на урядовому семінарі «Економічний розвиток регіонів: стратегія і інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу», протягом 2016 року обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку України досяг $ 3,8 млрд., що майже в два рази перевищило показник 2015 року.

Степан Кубів вважає, що такого показника вдалося досягти за низкою причин, але перш за все, дала плоди робота уряду з дерегуляції та скорочення контактів представників бізнесу з чиновниками.

Крім цього, підвищення обсягу залучених іноземних інвестицій вплинуло на підняття України в світових рейтингах. Відповідно, віце прем'єр-міністр підкреслив, що подальше просування реформ — це пріоритет для уряду. Влада має приділити увагу таким першочерговим завданням як приватизація, реформа митниці, забезпечення рівних умов ведення бізнесу та подальша дерегуляція.

Степан Кубів додав, що одними з найважливіших рішень уряду він вважає скорочення дозволів, скорочення видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, скорочення документів типу «карантинних сертифікатів». Дані рішення дозволили заощадити бізнесу 2 млрд. грн. У найближчих планах уряду подальше скорочення дозвільних документів, митних і валютних обмежень, а також переведення близько 70% існуючих дозволів в електронну форму.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»