ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

За підтримки Європейського інвестиційного банку в м. Запоріжжі продовжується комплексний проєкт з термомодернізації бюджетних будівель

Thumb 83d8b12093bccf3d9c9c4d21920c0e20

Запоріжжя має багаторічний успішний досвід співпраці з проєктом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проєкт «МЕР»), одним із напрямків якого стало безкоштовне проведення енергетичних аудитів у дитячих садках, школах та лікарнях і розроблення техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) для Комплексного проєкту з термомодернізації об’єктів бюджетної сфери. Запорізька міська рада подала заявку на участь у спільному з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проєкті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» та за результатами декількох етапів відбору в липні 2018 року отримала від ЄІБ рішення про можливість виділення коштів для впровадження енергоефективних заходів на об’єктах освіти та закладах охорони здоров’я.

Міністерством фінансів України затверджено Наказ про погодження суми та умов здійснення місцевого запозичення, підписана Угода про співпрацю і передачу коштів позики між Запорізькою міською радою, Європейським інвестиційним банком, Мінфіном та Мінрегіоном, яка затверджена Запорізькою міською радою.

З початку року відбулися візити до Запоріжжя представників німецької компанії-консультанта від ЄІБ та Групи управління проєктами програми (Мінрегіону) для підготовки плану соціального та екологічного впливу, обстеження будівель бюджетної сфери, проведення тематичних тренінгів, підготовки тендерних процедур згідно з міжнародними нормативно-правовими актами тощо.

На цей час затверджено остаточний перелік об’єктів бюджетної сфери згідно з технічним рішенням термомодернізації будівель за системою вентильованих фасадів.

Банком визначені експерти для роботи на об’єктах м. Запоріжжя для розроблення оновленого техніко-економічного обґрунтування, яке буде враховано при розробці проєктної документації.

На першому етапі планується проведення робіт з термомодернізації на 10 об’єктах освіти та 2 закладах охорони здоров’я.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»