ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Запорізьких підприємців запрошують на бізнес-форум у Польщу

Thumb 90d87ae73f174a1c28984a46899b7936

10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День українського бізнесу в Польщі». Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий — 11 травня в Гданську.

Цьогорічний форум відбудеться під патронатом Посольства України в Республіці Польща і Консульства України в Гданську та за підтримки Міністерства інфраструктури і будівництва Республіки Польща, Міністерства господарства морського і внутрішнього судноплавства Республіки Польща, Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

Під час роботи форуму передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, питання інноваційного та регіонального розвитку, будівельної галузі, розвитку відновлювальної енергетики та енергозбереження, нові можливості для розвитку транспорту та інфраструктури, перспективи розвитку внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури та багато інших.

Асоціація українського бізнесу в Польщі запрошує підприємців Запоріжжя, які зацікавлені в експорті своєї продукції на європейський ринок та пошуку іноземних інвесторів, на VIII Міжнародний форум «День українського бізнесу в Польщі».

Контактна особа цього заходу — Олена Вакулік, тел.. +38 (044) 238 09 44, e-mail: office@ukrbizpol.org

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»