ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Запоріжжя отримало подяку від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

Thumb 6a0d353fda7ed0e8721ce530e3b96699

15 березня у Києві відбулась підсумкова конференція Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID): «На шляху до енергоефективності: виклики, реформи, успіхи».

Під час заходу обговорювались здобутки в удосконаленні законодавства сфер енергетики, житлово-комунального господарства, тарифної реформи та соціального захисту, а також були представлені найуспішніші практики та проекти з відновлюваної енергетики та енергоефективності, реалізовані за допомогою Проекту USAID.

Місто Запоріжжя має успішний досвід з реалізації енергоефективних проектів та відновлюваної енергетики. Наші досягнення були відзначені фахівцями USAID. Місто отримало можливість актуалізувати міські проекти, спрямовані на економію ресурсів. І сьогодні місто має можливість активно працювати з міжнародними фінансовими інституціями в реалізації цілого ряду заходів, спрямованих на енергомодернізацію бюджетної сфери, міського господарства.

Серед проектів найбільшими є термомодернізація закладів освіти та охорони здоров’я, перехід на альтернативні джерела енергії, скорочення споживання електроенергії для зовнішнього освітлення міста. Крім того, Запоріжжя активно залучає додаткові фінансові ресурси для впровадження інвестиційних проектів, зокрема на модернізацію комунального транспортного парку, термомодернізацію бюджетних установ, систем подачі гарячої води, встановлення централізованих і індивідуальних теплових пунктів.

За успішну підготовку проектів у сфері енергоефективності Запорізька міська рада була відзначена подякою від керівників Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Нагадаємо, Запоріжжя стало одним з двох міст України, яке отримало високу оцінку в рамках реалізації в нашій країні проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

 

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»