ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Запоріжжя підписало Меморандум про взаєморозуміння з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC

Thumb 5abc152c3c55d194b505790476d4d117

Підписання пройшло у рамках заходу «Органи місцевого самоврядування в Україні та IFC: співпраця заради розвитку», який відбувся у Києві. Серед учасників були представники органів місцевого самоврядування Запоріжжя, Львова, Маріуполя. Також у заході взяли участь голова Регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар; Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер; заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Ніколя Гігас.

Обговорювалися можливості та комплексні рішення для пріоритетного розвитку міської інфраструктури Запоріжжя.

У Запоріжжі впевнені, що підписання Меморандуму в перспективі дає можливість місту отримати підтримку сталих інвестицій в модернізацію та розширення міської інфраструктури. На пріоритетних напрямках співпраці наголосив міський голова Володимир Буряк.

- У рамках співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC місто розраховує отримати підтримку в реалізації проектів у сфері водопостачання і водовідведення, централізованого теплопостачання, громадського електротранспорту, енергоефективності, розвитку інфраструктури, - відзначив Володимир Буряк.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»