ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Запоріжжя планує отримати 100 млн грн на встановлення індивідуальних теплових пунктів

Thumb 68c302fdb83842351ed803ee0a190213

У цьому році Запоріжжя планує отримати 100 мільйонів гривень на установку індивідуальних теплових пунктів (ІТП) в житлових будинках та бюджетних установах міста. Це кошти державного бюджету, які Україна отримала від продажу частини встановленої кількості викидів парникових газів, передбаченого Кіотським протоколом.

Запоріжжя пройшло всі необхідні узгодження для отримання коштів на установку ІТП. У січні поточного року виділення коштів було підтримано під час засідання Міжвідомчої робочої групи з розгляду проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та пропозицій. Погодили це рішення і в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Планується, що отримані кошти дозволять вже в цьому році встановити ІТП на 88 об'єктах житлової та бюджетної сфери міста. Це будуть житлові будинки, школи, дитячі садки, лікарні. Встановлення ІТП дозволить скоротити споживання теплоенергії не менш ніж на 15%.

Відзначимо, міська влада Запоріжжя продовжує роботу над залученням додаткових коштів для реалізації міських програм. Це стосується як діалогу з міжнародними фінансовими інститутами, так і участі в різних державних і міжнародних проектах.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»