ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Запоріжжя взяло участь у загальних зборах Асоціації «Енергоефективні міста України»

Thumb cab3a5e0a5318c9a45e7a88705be9bfb

На зборах презентували перші результати впровадження нової ініціативи Асоціації спільно з Фондом енергоефективності – пілотний проєкт Револьверного Фонду Міст (РФМ), як механізму поворотної фінансової допомоги для реалізації проєктів енергоефективності на території міст-учасників РФМ. Механізм роботи "револьверного фонду", насамперед, спрямовано на модернізацію житлового фонду, він передбачає отримання співвласниками багатоквартирних будинків (ОСББ) поворотної фінансової допомоги на реалізацію енергоефективних заходів.

Окрім традиційного представлення загального та фінансового звітів за 2019 рік, виконавчий директор Святослав Павлюк поділився з присутніми амбітними планами на поточний рік. Він презентував унікальну концепцію запровадження прозорого Рейтингу сталого розвитку міст, аналогів якого немає навіть у наших європейських сусідів.

Президент Асоціації Сергій Сухомлин звернувся до учасників з пропозицією  долучитись до доопрацювання Закону України про управління відходами та побажав усім плідної роботи у напрямку розвитку енергоефективності українських міст.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»