ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Сприятливий інвестиційний клімат

Залучення інвестицій

Підтримка підприємництва

Ставки єдиного податку

#Реєстр регуляторних актів

Залучення інвестицій
 

Великий Інвестиційний медіа-портал «InVenture Media Group» для пошуку інвестиційних пропозицій: https://inventure.com.ua/

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, пропозиції іноземних інвесторів щодо співробітництва: http://rei.mfa.gov.ua/ua/foreign-business/foreign-proposals

 

Підтримка підприємництва 

 

Рішенням міської ради від 30.08.2017 №45 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва в місті Запоріжжі на 2017-2021 роки, розроблену у співпраці з проєктом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Програмою передбачено заходи, спрямовані на покращення бізнес-клімату в місті.

Проєкти та заходи Програми сформовані з урахуванням переваг залучення до підприємництва усіх зацікавлених членів суспільства, формування підприємливості як ціннісної орієнтації та забезпечення рівного та простого доступу до ресурсів, інфраструктури і послуг з розвитку бізнесу у громаді для усіх категорій громадян, включаючи жінок, молодь, внутрішньо переміщених осіб, соціальних підприємців.

 

Фестиваль «Startup Fest»

https://picua.org/images/2019/03/18/e19944f306a55a82f8fe041c3887baa1.jpg

З 2018 року в м. Запоріжжі започатковано проведення Фестивалю «Startup Fest».

Мета фестивалю - популяризація підприємництва та стартап руху шляхом створення презентаційно-освітнього майданчика з сучасними технічними розробками і інструментами для їх просування, створення дискусійного майданчика для молодих підприємців, експертів та інвесторів, ознайомлення їх з сучасними інструментами підтримки і фінансування стартапів.

У другому фестивалі «Startup Fest» (29.11.2019) взяли участь представники не лише Запоріжжя, але й регіонів України та інших країн, зокрема Канади, Великобританії, Польщі. Учасникам заходу було представлено експозиції вже реалізованих стартапів, бізнес-інкубаторів, університетів, освітніх центрів та інших об’єктів інфраструктури, що створюють умови для зародження бізнесу: хабів, міжнародних організацій з підтримки бізнесу, інвестиційних фондів, фінансових організацій, страхових компаній тощо.

В рамках фестивалю було проведено комплекс ділових заходів – конкурс стартап-проєктів із призовим фондом, інтерактивні тренінги, лекції та майстер-класи для започаткування, підтримки і розвитку малого та середнього підприємництва, тематичні виставки та бізнес-квести.

Проведено Круглий стіл, присвячений підтримці інноваційних економічних ініціатив муніципалітетами та установчі збори кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування.».

Проведення третього фестивалю «Startup Fest» (у режимі онлайн) заплановано на листопад 2021 року.

 

Конкурс «Кубок міста на найкращий стартап»

 

Перлиною фестивалю «Startup Fest» є конкурс стартап-проєктів з призовим фондом. Конкурсанти мають змогу презентувати свої проєкти перед комісією, до складу якої входять успішні підприємці, стартапери, бізнес-тренери, ІТ-фахівці, інвестори.

У 2019 році заявки на участь у конкурсі подали 77 учасників, з яких експертне журі визначило 33 фіналісти. Конкурсанти з Запоріжжя, Енергодара, Мелітополя, Вінниці, Миколаєва, Києва, Чернівців презентували власні бізнес-ідеї у сферах енергетики, екології, медицини та інклюзивні програми.

Захисту проєктів учасників на «Startup Fest» передувала серія підготовчих тематичних тренінгів, присвячених удосконаленню фінансової складової проєктів та мистецтву самопрезентації.

Проєкти-переможці, які визначалися за двома напрямками – інноваційні та соціальні стартапи, отримали грошові винагороди у кожній з категорій (загальний призовий фонд склав 220,0 тис. грн), сертифікати на навчання та інші заохочення.

Форум «Креативні індустрії - шлях до розвитку»

Форум «Креативні індустрії - шлях до розвитку» відбувся у 2019 році. Форум був створений для того, щоб творчі люди Запоріжжя змогли знайти спосіб і місце для розвитку. Учасники форуму почули історії успіху діячів сфери дизайну, літератури, мистецтва, музейної справи, музики.

Для учасників форуму був проведений майстер-клас, де вони дізналися, як знайти інструменти та фінанси для втілення в життя своїх творчих ідей та навчились готувати заявки на участь в Європейських грантових програмах.

В рамках форуму спікери розповіли про конкурсні програми в Українському культурному фонді, представили новий проєкт ЄС House of Europe, який також пропонує гранти та програми для креативних індустрій і культури.

 

Бізнес-форум з залученням представників міжнародних донорських організацій

 

9 червня 2021 року відбувся Бізнес-форум з залученням представників міжнародних донорських організацій. Захід проводився Запорізькою міською радою за участі Запорізької торгово-промислової палати. Формат заходу – онлайн-конференція та індивідуальні перемовини бізнесу з представниками міжнародних донорських організацій.

Міжнародні програми, орієнтовані на малий та середній бізнес, надають можливості доступу до фінансових ресурсів, ринків і знань, стажування за кордоном, компенсації витрат на консалтинг, спеціальні умови кредитування, професійні комунікації та консультації від авторитетних українських експертів.

На бізнес-форумі представники фондів - грантодавців та експерти презентували актуальні програми та проєкти міжнародних донорських організацій, які працюють для розвитку підприємництва в Україні, ознайомили з умовами і правилами участі в конкурсних відборах на отримання грантів, навчили підприємців правилам підготовки та подання заявок.

Набуті під час форуму навички дозволять представникам бізнесу розвинути нові напрямки діяльності, підвищити свою конкурентоспроможність та компетенцію.

Фінансова допомога суб’єктам малого і мікропідприємництва за рахунок коштів міського бюджету

З метою підтримки місцевого бізнесу в період карантинних обмежень Запорізькою міською радою затверджено Порядок фінансової допомоги суб’єктам малого і мікропідприємництва за рахунок коштів міського бюджету, згідно з яким здійснюється компенсація відсоткових ставок за отриманими кредитами.

 

На надання фінансової підтримки суб’єктам малого і мікропідприємництва у 2021 році передбачено виділення бюджетних коштів у сумі 350,0 тис. грн.

Учасниками Державної програми 5-7-9 вже стали 35 суб’єктів господарювання, яким було відшкодовано витрати на сплату відсоткових ставок.

Навчальні семінари, тренінги

З метою підвищення обізнаності підприємців щодо змін у законодавстві, сучасних тенденцій щодо ведення бізнесу, висвітлення нагальних проблем підприємництва проводяться безкоштовні навчальні семінари, тренінги та лекторії.

У 2018 році відбувся ХАКАТОН #2 ZAPOROZHYE, який було реалізовано проєктом Startup ShowRoom за підтримки Запорізької міської ради.

Хакатон відвідали 126 учасників, серед яких учасники АТО, студенти вищих навчальних закладів м. Запоріжжя. Відвідувачі отримали 17 майстер-класів від експертів-практиків за напрямками: самопрезентація, мистецтво публічного виступу, нетворкінг, командоутворення, інтернет-маркетинг, бізнес-планування та фандрайзінг.

Спільно з Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області проводяться семінари для підприємців з питань взаємовідносин СПД з контролюючими органами та змін в законодавстві.

У 2021 році в рамках проєкту «Бізнес-освіта» Запорізька торгово-промислова палата провела онлайн-конференцію для аграріїв та офлайн/онлайн захід «Technology & Innovation Day» покликаний сприяти просуванню кращих технологій та їх впровадженню на українських і закордонних ринках.

Міським центром зайнятості проводяться тематичні семінари з роботодавцями, надаються консультації з питань підприємницької діяльності. Для тих безробітних, які вирішили відкрити власну справу, надаються інформаційні та консультаційні послуги в частині організації підприємницької діяльності, ведення бізнесу. Крім того, у 2021 році центром зайнятості проводилися інформаційні семінари «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» та профконсультаційний груповий захід - засідання Клубу для жінок,  на якому  обговорювалися питання  провадження підприємницької діяльності.

Вуличні лекторії

У 2018-2020 роках проведено серію відкритих лекцій на свіжому повітрі за тематикою, спрямованою на підтримку підприємницької ініціативи. Участь у лекторіях для мешканців та гостей міста була безкоштовною.

 

У 2021 році заплановано реалізацію освітніх проєктів «Школа підприємництва/самозайнятості», «Investment Business School. Innovations», «Онлайн-школа підприємця «Бізнес-платформа».

 

Програма сприяння розвитку соціального підприємництвав м. Запоріжжі

Програма затверджена рішенням Запорізької міської ради від 26.09.2018 №31.

Програма вміщує комплекс дій виконавчих органів міської ради, суб’єктів підприємництва, громадських об’єднань підприємців, мешканців міста, спрямованих на створення, підтримку та розвиток соціально-орієнтованого підприємництва, залучення до підприємницької діяльності соціально-незахищених груп мешканців міста, поширення кращих практик соціального підприємництва для вирішення нагальних соціальних проблем та досягнення позитивних соціальних змін.

 

Координаційна рада з питань розвитку підприємництва

З метою запровадження постійної взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування з суб’єктами підприємницької діяльності, об’єднаннями підприємців, громадськими організаціями, закладами вищої освіти, підприємствами, установами та організаціями функціонує міська координаційна рада з питань розвитку підприємництва.

Рада є консультативно-дорадчим органом, що сприяє реалізації державної політики у сфері розвитку малого та середнього підприємництва та реалізації державної регуляторної політики.

Засідання ради відбуваються один раз на два місяці, на них обговорюються зміни, які відбуваються у законодавстві та нагальні питання розвитку підприємництва.

Сертифікація послуг ЦНАП

З серпня 2019 року департамент почав впроваджувати систему менеджменту якості надання послуг на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO-9001:2015. Протягом чотирьох місяців департаментом розроблялись та впроваджувались відповідні технологічні документи, які дозволили в повному обсязі систематизувати всі процеси надання послуг. В рамках впровадження системи менеджменту якості було враховано всі можливі ризики для убезпечення діяльності департаменту від певних негативних наслідків.

За результатами проведеної роботи в листопаді 2019 року при проведенні сертифікаційного аудиту ТОВ «Глобал Сертифік» було прийнято рішення про видачу департаменту сертифікату міжнародного зразка щодо відповідності вимогам системи менеджменту якості ISO-9001:2015. У 2020 році департаментом успішно пройдено перший наглядовий аудит. Видано новий сертифікат з урахуванням відкритої 7-ої філії (у Хортицькому районі).

Інформаційний пункт підприємця

У 2020 році на базі Центру надання адміністративних послуг відкрито інформаційний пункт підприємця, в якому фахівцями надаються безкоштовні консультації з питань відкриття та ведення підприємницької діяльності, сплати податків, діяльності Центрів зайнятості, Держгеокадастру та інших організацій.

Продовжується розвиток інституцій інфраструктури підтримки підприємництва.

У 2020 році розпочав свою роботу хаб «Платформа спільних дій» в якому можна проводити заходи будь-якого рівня: фестивалі, презентації, бізнес-зустрічі, тренінги, воркшопи, форуми тощо.

Відкрився б’юті-коворкінг GoBeauty Studios для майстрів де можна не тільки орендувати обладнане робоче місце, але й сфокусуватися на своїй роботі і розвинути ком’юніті людей, що створюють красу.

Ставки єдиного податку

Щомісячні ставки для першої та другої груп платників єдиного податку — фізичних осіб (затверджені рішенням Запорізької міської ради від 21.12.2016 №59)  https://zp.gov.ua/uk/documents/item/5030

Види діяльності

Для платників першої групи

Для платників другої групи

 

 

Відсоток до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року

Відсоток до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року

Послуги

1

 Діяльність з надання послуг платникам єдиного податку та/або населенню

-

20

2.

 Надання побутових послуг населенню, у тому числі:

 

 

2.1.

 Виготовлення взуття за індивідуальним замовленням, послуги з його ремонту

10

15

2.2.

 Виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням

10

15

2.3.

 Виготовлення виробів із шкіри та хутра за індивідуальним замовленням

10

20

2.4.

 Виготовлення спіднього одягу за індивідуальним замовленням

10

15

2.5.

 Виготовлення текстильних виробів та текстильної галантереї за індивідуальним замовленням

10

20

2.6.

 Виготовлення головних уборів за індивідуальним замовленням

10

15

2.7.

 Додаткові послуги до виготовлення виробів за індивідуальним замовленням

10

20

2.8.

 Послуги з ремонту одягу та побутових текстильних виробів

10

15

2.9.

 Виготовлення та в’язання трикотажних виробів за індивідуальним замовленням, послуги з їх ремонту

10

15

2.10.

 Виготовлення килимів та килимових виробів за індивідуальним замовленням, послуги з їх ремонту та реставрації

10

20

2.11.

 Виготовлення шкіряних галантерейних та дорожніх виробів за індивідуальним замовленням, послуги з їх ремонту

10

20

2.12.

 Виготовлення меблів за індивідуальним замовленням, послуги з їх ремонту, реставрації та поновлення

10

20

2.13.

 Виготовлення теслярських та столярних виробів за індивідуальним замовленням

10

15

2.14.

 Технічне обслуговування та ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів за індивідуальним замовленням

10

20

2.15.

 Послуги з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури

10

20

2.16.

 Послуги з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів

10

20

2.17.

 Послуги з ремонту годинників

10

15

2.18.

 Послуги з ремонту велосипедів

10

15

2.19.

 Послуги з технічного обслуговування і ремонту музичних інструментів

10

15

2.20.

 Виготовлення металовиробів за індивідуальним замовленням

10

20

2.21.

 Послуги з ремонту інших предметів особистого користування, домашнього вжитку та металовиробів

10

20

2.22.

 Виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленням, послуги з їх ремонту

10

20

2.23.

 Прокат речей особистого користування та побутових товарів

10

15

2.24.

 Послуги з виконання фоторобіт, оброблення плівок

10

15

2.25.

 Послуги з прання, оброблення білизни та інших текстильних виробів

10

15

2.26.

 Послуги з чищення та фарбування текстильних, трикотажних і хутрових виробів

10

20

2.27.

 Вичинка хутрових шкур за індивідуальним замовленням

10

20

2.28.

 Послуги перукарень

10

15

2.29.

 Ритуальні послуги

10

20

2.30.

 Послуги, пов’язані з сільським та лісовим господарством

10

15

2.31.

 Послуги домашньої прислуги

10

20

2.32.

 Послуги, пов’язані з очищенням та прибиранням приміщень за індивідуальним замовленням

10

20

Виробництво

3.

 Виробництво товарів

-

20

Торговельна діяльність

4.

 Роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках, у тому числі:

 

-

4.1.

 Продовольчі товари

9

 

4.2.

 Одяг з тканин

7

 

4.3.

 Взуття

8

 

4.4.

 Інші головні убори

7

 

4.5.

 Галантерея

8

 

4.6.

 Біжутерія

6

 

4.7.

 Дитячі іграшки

7

 

4.8.

 Товари побутової хімії

7

 

4.9.

 Книги, канцтовари

6

 

4.10.

 Парфуми

7

 

4.11.

 Елементи живлення

6

 

4.12.

 Надання послуг, супутніх продажу

6

 

4.13.

 Панчішно-шкарпеткові  вироби

6

 

4.14.

 Білизна

7

 

4.15.

 Дитячий одяг

7

 

4.16.

 Тканини

8

 

4.17.

 Товари «Second-hand»

8

 

4.18.

 Господарчі товари «Тисяча дрібниць»

7

 

4.19.

 Замки, ключі

8

 

4.20.

 Періодичні видання (газети і журнали)

4

 

4.21.

 Інші товари

9

 

5.

 Продаж товарів

 

16

6.

 Діяльність у сфері ресторанного господарства

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Реєстр регуляторних актів Запорізької міської ради

та виконавчого комітету Запорізької міської ради станом на 01.06.2021

 

 

Назва регуляторного акту, номер та дата прийняття

Виконавчий орган міської ради, відповідальний за проведення відстеження

1

Рішення міської ради від 19.05.2010 № 90 «Про експертну грошову оцінку земельних ділянок (крім земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти, які підлягають приватизації) та комунальної власності під об’єктами нерухомості, які підлягають продажу»

Управління з питань земельних відносин міської ради

2

Рішення виконавчого комітету міської ради від  31.05.2010 № 230 «Про умови музичного супроводження на літніх майданчиках» (зі змінами, внесеними рішеннями виконавчого комітету міської ради від 21.04.2011 № 176 та від 23.08.2019 №377)

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради

Рішення міської ради від 26.01.2011 № 14 «Про затвердження Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів»

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради

4

Рішення міської ради від 18.05.2011 № 34 «Про встановлення розміру авансового внеску при продажу земельних ділянок під об’єктами нерухомості»

Управління з питань земельних відносин міської ради

5

Рішення міської ради від 18.05.2011 № 35 «Про затвердження зразку договору оренди землі у м. Запоріжжі» (зі змінами, внесеними рішеннями міської ради від 24.12.2012 № 80 та від 26.06.2013 № 29)

Управління з питань земельних відносин міської ради

6

Рішення міської ради від 22.06.2011 № 48 «Про затвердження правил торгівлі на ринках»

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради

7

Рішення міської ради від 22.06.2011 № 49 «Про Порядок розміщення на території
 м. Запоріжжя об’єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення» (зі змінами, внесеними рішеннями міської ради від 27.03.2013 № 19 та від 27.04.2016 № 24)

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради

8

Рішення міської ради від 22.06.2011 № 41 «Про Правила благоустрою території міста Запоріжжя» (зі змінами, внесеними рішеннями міської ради від 27.03.2013 № 13 та від 18.12.2019 № 64)

Інспекція з благоустрою міської ради

9

Рішення міської ради від  27.07.2011 № 13 «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у м. Запоріжжя» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 05.10.2011 № 69)

Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради

10

Рішення виконавчого комітету міської ради від 01.08.2011 № 342 «Про затвердження Положення про порядок визначення витрат на поліпшення орендованого майна та умов ïx компенсації» (зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.08.2013 № 380/4)

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

11

Рішення міської ради від 05.10.2011 № 83 «Про Програму приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішеннями міської ради від 24.12.2012 № 33 та від 10.06.2015 № 29)

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

12

Рішення міської ради від 05.10.2011 № 81 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсів на право оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 16.12.2011 № 18)

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

13

Рішення міської ради від 27.12.2011 № 43 «Про затвердження ставок єдиного податку» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 24.12.2012 №72, від 23.04.2014 № 36, від 21.12.2016 № 59 та від 27.05.2020 № 53)

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради

14

Рішення міської ради від 27.12.2011 № 35 «Про затвердження Правил утримання собак, котів i хижихтварин громадянами, підприємствами, установами та організаціями в м. Запоріжжі»

Інспекція з благоустрою міської ради

15

Рішення міської ради від 27.07.2011 № 12 «Про затвердження схем місць розміщення наземних рекламних конструкцій в м. Запоріжжі» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішеннями міської ради від 24.04.2013 № 18,  від 28.08.2013 № 39 та від 05.11.2014 № 28)

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

16

Рішення міської ради від  27.04.2012 № 53 «Про затвердження Порядку укладання договорів сервітутів та зразку договору сервітуту у м. Запоріжжі»

Управління з питань земельних відносин міської ради

17

Рішення міської ради від  27.04.2012 № 42 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 28.11.2012 № 28)

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

18

Рішення виконкому міської ради 23.03.2012 № 90/15 «Про затвердження Порядку залучення суб’єктів господарювання для надання ритуальних послуг на закритих кладовищах»

Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради

19

Рішення міської ради від 24.12.2012 № 79 «Про затвердження Положення про порядок плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Запоріжжя»

(зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 22.11.2017 № 28)

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

20

Рішення виконавчого комітету міської ради від 22.02.2013 № 45 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку, зберігання i реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами» (зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 18.12.2017 № 802 та від 17.12.2018 № 600)

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

21

Рішення міської ради від 27.03.2013 № 43 «Про створення комісії по визначенню та відшкодуванню збитків у сфері земельних відносин» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 30.10.2013 № 27, від 26.03.2014 № 13 та від 29.03.2017 № 63)

Управління з питань земельних відносин міської ради

22

Рішення міської ради від 29.05.2013 № 16 «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території міста Запоріжжя»

Департамент фінансової та бюджетної політики міської ради

23

Рішення міської ради від 29.05.2013 № 24 «Порядок списання безнадійної заборгованості з орендної плати за майно, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя»

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

24

Рішення виконавчого комітету міської ради від 25.06.2013 № 249 «Про порядок розміщення на території м. Запоріжжя пересувних тимчасових споруд під час проведення ярмарків, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів» (зі змінами, внесеними рішеннями виконавчого комітету міської ради від 15.08.2016 № 447 та від 23.08.2019 № 376)

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради

25

Рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2013 № 372 «Про заборону продажу пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових під час проведення футбольних матчів» (зі змінами, внесеними рішеннями виконавчого комітету міської ради від 28.08.2014 № 303 та від 23.08.2019 № 375)

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради

26

Рішення виконавчого комітету міської ради від 30.08.2013 № 371 «Про Порядок використання бюджетних коштів, виділених для Покровського ярмарку»

(зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 07.10.2016 № 610)

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради

27

Рішення міської ради від 26.06.2013 № 30 «Про створення комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власників землі та землекористувачів» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 20.08.2013 № 24)

Управління з питань земельних відносин міської ради

28

Рішення міської ради від 28.08.2013 № 40 «Про деякі питання розміщення наземних рекламних конструкцій на місцях, що перебувають в комунальній власності територіальної громади Запоріжжя»

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

29

Рішення міської ради від 29.11.2013 № 25 «Про затвердження Положення про порядок проведення феєрверків та реалізації піротехнічних виробів на території м. Запоріжжя»

Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради

30

Рішення міської ради від 20.12.2013 № 19 «Про безпечну експлуатацію об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 28.08 2019 № 44)

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради

31

Рішення міської ради від 28.08.2013 № 9 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (квартир, будинків, ïx частин) до нежитлового фонду»

Департамент комунальної власності та приватизації міської ради

32

Рішення міської ради від 05.11.2014 № 37 «Про затвердження Регламенту міської ради по розгляду заяв громадян та юридичних осіб з питань оформлення земельних ділянок у м. Запоріжжі»

Управління з питань земельних відносин міської ради

33

Рішення міської ради від 25.03.2015 № 82 «Про розміщення та облаштування сезонних відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства на території м. Запоріжжя» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 27.04.2016 № 23)

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради

34

Рішення міської ради від 30.06.2015 № 6 «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 28.02.2017 №93 та від 20.12.2017 №58)

Управління з питань земельних відносин міської ради

35

Рішення міської ради від 28.01.2015 № 5 «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки)» (зі змінами, внесеними рішеннями міської ради від 30.06.2015 № 5, від 07.10.2015 № 28, від 26.02.2016 № 30, від 25.08.2016 № 50, від 21.12.2016 № 49, від 26.04.2017 № 51 та від 27.05.2020 № 49)

Департамент фінансової та бюджетної політики міської ради

36

Рішення міської ради від 30.06.2015 № 7 «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Запоріжжя»

Управління з питань земельних відносин міської ради

37

Рішення міської ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 30.01.2019 № 30)

Департамент архітектури та містобудування міської ради

38

Рішення виконавчого комітету міської ради від 17.11.2017 № 718 «Про затвердження текстових матеріалів Комплексної  схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»

Департамент архітектури та містобудування міської ради

39

Рішення міської ради від 19.12.2018 № 58 «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру i використання коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя»

Департамент архітектури та містобудування міської ради

40

Рішення виконавчого комітету міської ради від 28.01.2019 № 24 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Запоріжжя»

Департамент з управління житлово-комунальним господарством міської ради

 

 

 

 

 

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»