ТЕСТ
Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

Адміністративно-територіальний поділ

Адміністративно-територіальний поділ

Територія м. Запоріжжя в межах міської ради становить 33155 га. Показник витрати території на 1000 жителів — 39 га, що приблизно збігається з такими ж показниками по міських поселеннях України (40 га).

Місто Запоріжжя поділено на 7 адміністративних районів: Вознесенівський, Дніпровський, Заводський, Комунарський, Олександрівський, Хортицький, Шевченківський. У районах створено районні адміністрації, які забезпечують функції взаємодії з громадськістю, органами самоорганізації населення в питаннях життєзабезпечення та благоустрою міста.

Мапа районів Запоріжжя

Райони Запоріжжя:

1. Вознесенівський

2. Дніпровський

3. Заводський

4. Комунарський

5. Олександрівський

6. Хортицький

7. Шевченківський

 

 

Запорізьку міську раду представляють 64 депутати. У міській раді сформовано депутатські групи і фракції: «Об’єднання «Самопоміч» (6 депутатів); «ВО «Батьківщина» (6 депутатів); «УКРОП» (6 депутатів); «Нова політика» (9 депутатів); «Солідарність» (7 депутатів); «Наш край» (6 депутатів); «Опозиційний блок» (20 депутатів); Позафракційні (4 депутат).

Виконавчий комітет Запорізької міської ради складається з 16 осіб, у тому числі представники виконавчих органів міської ради, підприємств та організацій міста.

До структури виконавчих органів Запорізької міської ради входять департаменти і управляння та районні адміністрації по 7 районах міста. Структурні підрозділи, які функціонально мають здійснювати безпосередній моніторинг процесів благоустрою та архітектурно-будівельного контрою, мають статус інспекцій.

  • Запорізька міська рада
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст»